Any orders placed after 1pm will likely be processed the following business day.

Create an Account
PREV NEXT

Mary Janes, 2 LB. Bag - $14.96

  • $14.96
    Unit price per 


2 LB. BAG - are made from the same recipe since 1914, these old time favorites are a chewy blend of molasses and peanut butter.  Delicious...and takes you right back!



Approximately 110 pieces per bag.



Mary Janes, 2 LB. Bag - $14.96
$14.96
$14.96